Hakkımızda 

ÇAĞDAŞ TEKNİK, 1998 yılında kurulmuş bir Tedarikçi firmasıdır. 40 yılı aşkın tecrübeli ve genç kadromuzla sektöre hizmet vermekteyiz. Yıllar boyu işe bağlılığımız, sadakatimiz, deneyimlerimiz ve güvenilirliğimiz, yeniliklere ve yüksek kalite standartlarına ulaşmak için yoğun çabalarımız sonucu, müşterilerimiz nezdinde hep olumlu izlenimler bıraktık.

ÇAĞDAŞ TEKNİK, yıllar boyu yapmış olduğu bütün çalışmalarda gerek işin kalitesi gerekse zamanında teslimat ve iş güvenliği konularında hiç taviz vermemeiş ve bu konularda kararlılığını sürdürmektedir.

HEDEFİMİZ: Bilgi, birikim ve tecrübelerimizle SEKTÖRE ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEDİR.

POLİTİKAMIZ: Bütün çalışmalarımızda sıfır iş kazasıyla, sürekli iyileştirmeye yönelik, gelişen teknolojiyi takip ederek, iş ortaklarımızın istekleri doğrultusunda analitik çözümler üreterek, ekonomik ve kaliteli işlere imza atmaktır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

1. Yeraltı ve Yerüstü Olmak Üzere Karbonçelik ve Paslanmaz borulama
2.
Çelik Konstrüksiyon İmalat / Montaj / Demontaj
3. Makine Montaj / Demontaj İşlemleri
4.
Endüstriyel Ekipman Montaj / Demontaj İşlemleri
5.
Malzeme Taşıma ve Kaldırma Sistemleri
6.
Endüstriyel Kimyasal Hatları
7.
Endüstriyel Tesis Boya İşleri
8. Hisrolik ve Pnömatik Sistemler
9.
Endüstriyel İzolasyon 
10.
Havalandırma Sistemleri
11. Özel Makine İmalatı.            .. 

 

ÇAĞDAŞ TEKNİK; CARGILL, ŞİŞECAM, COCA COLA, YEŞİM TEKSTİL, AKSOYLAR, NERGİS TEKSTİL, ZORLU TEKSTİL, MARMARA KİMYA, BP vb. birçok sektöre hizmet vermiş ve hala çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

 
Copyright © 2011 Çağdaş Teknik. Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı Çağdaş Teknike'e aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.